درباره ما

logoblue

پایگاه خبری عصر اعتماد رسانه ای مستقل که هدف آن ارتقای دانش مخاطب خود با یک زندگی به سبک سالم و افزایش اطلاعاتی از حقوق فردی، اجتماعی او می باشد. سعی بر آن شده که مهم ترین اخبار سیاسی، اقتصادی و اجتماعی روز را فراهم نموده و با گرد آوری و تدوین مطالب در موضوع زندگی به سبک سالم مشتمل بر اقتصاد خانواده، تغذیه، کسب و کار، حقوق، علم و فناوری و پزشکی را در اختیار خواننده خود قرار دهد. مواردی از مطالب خود را از بهترین و پر طرفدارترین نشریات و وبسایت های ایرانی و خارجی به رشته تحریر در آورده تا شما بتوانید تنها با مراجعه به یک پایگاه خبری همه مطالب خود را یکجا مشاهده و مطالعه نماید. فعالیت عصر اعتماد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و کلیه اخبار منتشر شده از منابع رسمی کشور و انتشار آن در عصر اعتماد به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.

عصر اعتماد بهترین روش برای دریافت و مرور آخرین مطالب، تصاویر، ویدئو ها در فضای وب می باشد که شما در هر ساعت از شبانه روز می توانید مطالب جدیدی را در آن مطالعه و آموزش ببینید.

آدرس منبع و ارجاع مطالبی که پایگاه خبری عصر اعتماد آن را تهیه نکرده، در ذیل گزارش درج شده و خواننده می تواند جهت اطلاعات بیشتر به وب سایت مربوطه مراجعه نماید.

مدیر مسئول و صاحب امتیاز: پویا شماعی

logo-samandehi