تبلیغات

رزرو بنر تبلیغاتی

بنرهای تبلیغاتی عصر اعتماد در ابعاد استاندارد و در مکان مناسب و در دیدرس مخاطب قرار داده شده اند تا بهترین بازده را برای مشتری داشته باشند.

 

مشخصات بنرها

بنرهای تبلیغاتی عصر اعتماد باید استانداردهای زیر را داشته باشند. به دنبال عدم پشتیبانی مرورگرهای مختلف از فلش، بنرهای فلش پذیرفته نمی شوند اما در عوض می توانید بنرهای فلش خود را به HTML5 تبدیل کرده و در اختیار عصر اعتماد قرار دهید.

  • در انتهای بنرهای انیمیشن باید ۴ ثانیه ثابت باشد.
  • ممکن است بنرها با توجه به جایگاهی که قرار می گیرند، به نسبت اندازه اصلی، تغییر اندازه داده شوند.

 

جایگاه های تبلیغاتی

برخلاف اکثر وب سایت های ایرانی که عموما بنرهای تبلیغاتی را در مکان‌های پرت و دور از دیدرس کاربر قرار می‌دهند یا انبوهی از بنرها را کنار یکدیگر قرار می‌دهند، عصر اعتماد بنرهای تبلیغاتی خود را در بهترین مکان و در دید مخاطب خود قرار می‌دهد و ابعاد بنرها نیز به صورت استاندارد در نظر گرفته شده است تا طراحی بنر مناسب فراهم شود.

در صورت تمایل نسبت به رزرو بنرهای تبلیغات در عصر اعتماد در ساعات اداری (۹ صبح تا ۵ بعداز ظهر) از طریق تلفن یا آدرس ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید.

09035556881sales@asretemad.ir

 

رزرو رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که همچون دیگر پست‌های عصر اعتماد در سایت قرار می‌گیرد. در رپورتاژ آگهی می‌توانید محصول یا سرویس خود را به جامعه‌ی مخاطب عصر اعتماد معرفی کرده و لینک مستقیم و Follow به وب‌سایت خود دریافت کنید.

 

شرایط رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که شرکت‌ها برای معرفی محصول، سرویس یا دعوت از کاربران برای شرکت در یک کمپین خاص از آن استفاده می‌کنند. رپورتاژ آگهی همچون دیگر مقالات عصر اعتماد در لیست مطالب و آرشیو سایت برای همیشه باقی می‌ماند و از این رو شما همواره ریفرال از عصر اعتماد را خواهید داشت. عصر اعتماد مشتریان را راهنمایی می‌کند تا آگهی خود را به بهترین شکل ممکن نگارش کنند. همچنین رپورتاژ آگهی در پیک ترافیک روزانه منتشر می‌شود تا حداکثر مخاطب را جذب کند.

متن رپورتاژ آگهی توسط مشتری نگارش شده و عصر اعتماد تنها آن را ویرایش کرده و اشکالات نگارشی آن را رفع می‌کنیم. اما اگر مایل باشید که متن آگهی توسط تیم عصر اعتماد نگارش شود، این کار با هزینه‌ی اضافی قابل انجام است. در هر رپورتاژ آگهی حداکثر مجاز به استفاده از ۴ تصویر و ۳ لینک هستید اما در تعداد کلمات متن محدودیتی وجود ندارد، با این حال اگر در این موارد زیاده‌روی کنید بازخورد منفی خواهید گرفت. برای هر رپورتاژ آگهی حداقل یک تصویر در سایز ۱۲۰۰ در ۸۰۰ پیکسل نیاز است. برای مشاهده آگهی‌های منتشر شده در عصر اعتماد به شاخه‌ی رپورتاژ آگهی مراجعه کنید.

در صورت تمایل نسبت به رزرو رپورتاژ آگهی در عصر اعتماد در ساعات اداری (۹ صبح تا ۵ بعداز ظهر) از طریق تلفن یا آدرس ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید.

09035556881sales@asretemad.ir